Przetargi

Zawiadomienie o wyborze oferty na basen z piłeczkami

Klub Malucha Bajkowy Świat w Śremie zawiadamia o wyborze oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgodnie z zasadą rozeznania rynku na wyposażenie placówki w Zbrudzewie, ul. Śremska 37, w nowe, certyfikowane urządzenie zabawowe - basen z piłeczkami (1 szt.).

 

Szczegóły w dokumencie do pobrania.

 

 zawiadomienie

Więcej

Zawiadomienie

Klub Malucha Bajkowy Świat w Śremie zawiadamia o wyniku postępowania o udzielenie zamówienia zgodnie z zasadą konkurencyjności na artykuły żywnościowe dla 40 dzieci do lat 3.

 

Szczegóły w dokumencie do pobrania.

 

zawiadomienie

Więcej

Zawiadomienie o wyborze oferty na wykonanie bezpiecznej nawierzchni placu zabaw

Klub Malucha Bajkowy Świat w Śremie zawiadamia o wyborze oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia zgodnie z zasadą rozeznania rynku na wykonanie bezpiecznej nawierzchni placu zabaw.

 

Szczegóły w dokumencie do pobrania.

 

zawiadomienie o wyborze oferty

Zawiadomienie o wyborze oferty na wyżywienie dzieci w żłobku

Klub Malucha Bajkowy Świat w Śremie zawiadamia o wyborze oferty w postępowaniu o udzielnie zamówienia zgodnie z zasadą konkurencyjności na wyżywienie (obiady) dzieci w żłobku - catering dla 40 dzieci do lat 3.

 

Szczegóły w dokumencie do pobrania.

 

zawiadomienie o wyborze oferty

Postępowanie o udzielenie zamówienia na wyżywienie dzieci w żłobku

Klub Malucha Bajkowy Świat w Śremie zaprasza Wykonawców do żłożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia ze środków publicznych na wyżywienie (obiady) dzieci w żłobku - catering dla 40 dzieci do lat 3.

 

Szczegóły w dokumentach do pobrania.

 

zaproszenie do złożenia oferty

Postępowanie o udzielenie zamówienia na wykonanie bezpiecznej nawierzchni placu zabaw

Klub Malucha Bajkowy Świat w Śremie zaprasza Wykonawców do złożenia oferty w postępowaniu o udzielenie zamówienia ze środków publicznych na wykonanie bezpiecznej nawierzchni placu zabaw.

 

Szczegóły w dokumentach do pobrania.

 

zaproszenie do złożenia oferty

 

Projekt

 

Klub Malucha Bajkowy Świat w Śremie realizuje projekt pn. "Wsparcie młodych rodziców powracających na rynek pracy", współfinansowany przez Unię Europejską ze srodków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020, Poddziałanie 6.4.1 Wsparcie aktywności zawodowej osób wyłączonych z rynku pracy z powodu opieki nad małymi dziećmi, w oparciu o umowę nr RPWP.06.04.01-30-055/15-00.

 

Dofinansowanie projektu z Unii Europejskiej wynosi 567 158,25 zł

Więcej

2013 © Bajkowy Świat - Wszelkie prawa zastrzeżone

Realizacja: Studio Reklamy INDESINA